WELKOM BIJ DE RODERMARKT FEESTWEEK 2019!

14:00 uur Opening Kermis
17:00 uur Jaarbeurs Roden OPEN
17:00 uur Voorplein OPEN met DJ Robert den Brok (Beursterrein)

18:00 uur "Mini Miss Noord 2019" (Dansfabriek Beursterrein)

21:25 uur HillBilly Hayride (Wapen van Drenthe)
21:30 uur DJ Stefan Leur (Grote Zaal Beursterrein)

22:00 uur Duo Doublon (Mo's Café)

22:00 uur Bökkers (Grote Zaal Beursterrein)

22:00 uur DJ D'Light / DJ A-matis (Dansfabriek Beursterrein)

23:00 uur Lytse Hille (Voorplein Beursterrein)

23:30 uur Chris DeLuxe (Dansfabriek Beursterrein)

00:30 uur Poar Neem'n (Grote Zaal Beursterrein)

01:00 uur Partysquad (Dansfabriek Beursterrein)

02:00 uur Loudar (Dansfabriek Beursterrein)

12:00 uur Kermis OPEN
13:30 uur Aanvang Middag Parade! (Omgeving Centrum)
14:00 uur Jaarbeurs Roden OPEN
16:00 uur Voorplein OPEN met DJ Robert den Brok (Beursterrein)

16:00 uur Ted Pickman (Noorder Expo)

19:00 uur Aanvang Avond Parade! (Omgeving Centrum)

21:00 uur Feestband Moeflons (Wapen van Drenthe)
21:30 uur Bertus Sipma, Jayden en Jelle Jitze (Onder de Linden)

22:00 uur Q-MUSIC THE PARTY! (Pompstee)

22:00 uur Black Tie Monkey Squad & DJ Roy (Grote Zaal Beursterrein)

22:00 uur DJ D'Light / DJ A-matic (Dansfabriek Beursterrein)

22:30 uur Lytse Hille, Judith Peters en Leo Nardell (Feestplein Mo's & WvD)

23:00 uur De Gekko's (Onder de Linden)

00:30 uur René Karst (Voorplein Beursterrein)

10:00 uur Bezichtiging Rodermarktwagens (Albertsbaan)

11:00 uur Jaarbeurs Roden OPEN
12:00 uur Kermis OPEN
13:00 uur FIM Long Track World Championship Final 5 (Speed Centre Roden)
13:00 uur Voorplein OPEN met DJ Robert de Brok (Beursterrein)

13:00 uur Dusty Hat (Noorder Expo)

14:00 uur Roner Glitter & Glamour Bingo (Dansfabriek Beursterrein)

16:00 uur Oktoberfest met o.a. Feestband Wiesnhammer & Otto Lagerfett (Feestplein Mo's & WvD)

19:00 uur De Showbusters (Onder de Linden)

12:00 uur Kermis OPEN
13:30 uur Korenfestival 50+ (Grote Zaal Beursterrein)
14:00 uur Jaarbeurs Roden OPEN

16:00 uur Ronald Nihot (Noorder expo)
20:00 uur RODERNACHT!

21:30 uur DJ Mike (Voorplein Beursterrein)

22:00 uur Vangrail & DJ Roy (Grote Zaal Beursterrein)

22:00 uur DJ D'Light / DJ A-matic (Dansfabriek Beurterrein)

22:00 uur Wesley Lotz (Mo's Café)

23:30 uur Orlando Uitenwerf (Zwarte Jannes) (Voorplein Beursterrein)

01:00 uur Freddy Moreira (Dansfabriek Beursterrein)

06:00 uur Rodermarkt Paardenmarkt 2019
08:00 uur Kermis OPEN

09:00 uur Rodermarkt Warenmarkt 2019
10:00 uur Jaarbeurs Roden OPEN

12:00 uur Ted Pickman (Noorder Expo)

12:00 uur Just Jean (Mo's Café)

13:00 uur Hollandse Toppers met o.a. Jannes, Robert Pater en Eltjo (Feestplein Mo's en WvD)

13:00 uur Voorplein OPEN met DJ Robert den brok, Jacques Herb, Helemaal Hollands en Lytse Hille (Beursterrein)

16:00 uur Unique (Onder de Linden)

17:00 uur Solidair (Onder de Linden)

17:00 uur Marco Bakker, Martin de Jager, Saskia Soulful en Richard van Twiller (Onder de Linden)

12:00 uur Kermis OPEN

12:30 uur Totalisator Geopend (Kortebaan Draverij)
13:00 uur Aanvang 45e Kortebaan Draverij (Vereniging voor Volksvermaken Roden)

18:00 uur Martin de Jager & Richard Grand (Onder de Linden)

19:00 uur René Wanders (Mo's Café)

21:30 uur 80's & 90's Dance Night met o.a. DJ Sowieso (Grote Zaal Beursterrein)

EINDE RODERMARKT FEESTWEEK 2019.. TOT VOLGEND JAAR!

Sta jij al op aanwezig op facebook?